Zajistíme Vám dobré jídlo již hotové, také již připravené na pečení, grilování. Připravíme Vám třeba výborný guláš. Dodáme vám pivo, víno, nealkoholické nápoje, sladkosti a chlebíčky, jednohubky pro Vaše akce, rodinné a firemní setkání, oslavy jubileí, zábavu (kulturní vystoupení, hudbu...)
maso, masné výrobkyHotová jídla, omáčky a polévkySaláty, koření, studené omáčkypivo, víno, kořalka, nealkoVýrobky studené kuchynědorty, zákusky, šlehačkové, krémovéÚklid, servírování, hygiena, dřevo na topenípůjčovna, grily, stáčecí zařízení, nábytekpersonální zajištění akcí, kuchař, číšník, úklidová službazpěv, hudba, kultura, foto
Hlavní stranaKdo pokrmy připravuje?Kde sídlímeKontaktní údajeObjednávkyObchodní podmínky
Hudební produkceJazz Petra VlkováBalónky jako dekoraceLampiony štěstí

Hledáme brigádnici pro zadávání dat

Akce PIVO

Pardubický SVĚTLÝ LEŽÁK


Pivo s vyšším obsahem alkoholu 5,0% obj

cena za 0,5 litru = 14,- Kč

pište svůj požadavek zde>>

zapůjčení stáčecího zařízení zdarma

Cena při odběru nejméně 1 ks sud 30 litrů


Pro sdělení vašich dalších požadavků využijte také

formulář

Hudební vystoupení Petry Vlkové, koncert, VIP akce
Pardubice, Hradec Králové, Chrudim Heřmanův Městec, Přelouč


Jedním z klíčových faktorů majících vliv na úspěch jakékoli společenské události je příjemná hudba, která umí vytvořit uvolněnou, pohodovou atmosféru. Kouzlo takové hudby napomáhá tomu, aby se lidé více otevřeli a cítili se spokojeně. Umocňuje také jejich vnímání a hloubku prožívání dané události, a proto si lidé získané zážitky lépe pamatují a mají k nim vřelejší vztah.

Zpěvačka Petra Vlková má kromě koncertních vystoupení bohaté zkušenosti s vystupováním na nejrůznějších společenských událostech a ví, jak s hudbou při těchto příležitostech pracovat. Její repertoár se stylově pohybuje na pomezí jazzu a akustického popu a je tvořen klasickými jazzovými standardy, vlastními skladbami a cover verzemi známých popových skladeb. Patří mezi ně mimo jiné také písně Beatles, z nichž Petra v roce 2011 vytvořila samostatný projekt Beatles In Jazz, který s velkými úspěchy představila již v mnoha českých městech.

Při komornějších vystoupeních Petru doprovázejí jeden či dva hudebníci, v případě potřeby se však Petřin doprovod může rozrůst až do čtyřčlenné skupiny. V plném, čtyřčlenném složení, jsou zastoupeni hráči na kytaru, piano, baskytaru a bicí. Při komornějších příležitostech Petru doprovází samostatně pianista nebo kytarista, a případně také hráč na basovou kytaru.

Dodací podmínky:

řeší se individuálně, potávejte tuto službu telefonicky přímo u Petry Vlkové na telefonu:

608 736 138

nebo prostřednictvím formuláře>>

Cena za vystoupení vždy závisí na podmínkách a potřebách konkrétní akce a její stanovení je individuální.


Nabídka dalšího sortimentu